Licensed to Black Squirrel Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/1/2021 11:30 AM
                   2021 Norris Titan Invitational - 4/1/2021                   
                              Norris High School                               
                                 Meet Program                                  
 
Event 32  Boys Discus Throw
===============================================================================
Thursday 4/1/2021 - 10:00 AM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Haugen, Michael                  Elkhorn High                
  2  Lambert, Luke                    Ashland-Gree                
  3  Porter, Landen                   Elkhorn Nort                
  4  Ninete, Jackson                  Elkhorn High                
  5  Reffett, Zachary                 Beatrice                    
  6  Smith, Jessie                    Boys Town Bo                
  7  Quintana, Dom                    Elkhorn Nort                
  8  Levi, Hafer                      Norris                      
  9  Schrader, Jordan                 Boys Town Bo                
 10  Le, Kenny                        Crete                       
 11                                                               
Flight 2  Finals
  1  Bietz, Logan                     Crete                       
  2  Wubbels, Wyatt                   Norris                      
  3  Ballard, Jay                     Boys Town Bo                
  4  Mech, Braxton                    Ashland-Gree                
  5  Thomas, Sam                      Elkhorn Nort                
  6  Sommerer, Gracen                 Seward                      
  7  Pence, Nathan                    Seward                      
  8  Jacobs, Owen                     Ashland-Gree                
  9  Barent, Ryan                     Norris                      
 10  Papineau, Brekyn                 Aurora High                 
 11  Harb, Owen                       Northwest Pu                
Flight 3  Finals
  1  Betz, Aiden                      Elkhorn High                
  2  Weirich, Hunter                  Beatrice                    
  3  Stutzman, Brody                  Northwest Pu                
  4  Elge, Daniel                     Aurora High                 
  5  Puelz, Joshua                    Lincoln Luth                
  6  Zhang, Jackson                   Beatrice                    
  7  Bessler, Cale                    Crete                       
  8  Sindelar, Wyatt                  Northwest Pu                
  9  Marr, Wyatt                      Lincoln Luth                
 10  Griffith, Gage                   Aurora High                 
 11  Dickey, Trey                     Seward