Licensed to Black Squirrel Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/1/2021 11:30 AM
                   2021 Norris Titan Invitational - 4/1/2021                   
                              Norris High School                               
                                 Meet Program                                  
 
Event 6  Boys 400 Meter Dash
===============================================================================
Thursday 4/1/2021 - 12:00 PM
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Rist, Robbie                     Ashland-Gree                
  3  Taylor, Ziachia                  Boys Town Bo                
  4  Wineteer, Kaiden                 Aurora High                 
  5  Puelz, Jonny                     Lincoln Luth                
  6  Smith, Connor                    Aurora High                 
  7  Beetison, Ty                     Ashland-Gree                
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Yager, Cade                      Elkhorn Nort                
  2  Morris, Isaiah                   Boys Town Bo                
  3  Beach, Austin                    Boys Town Bo                
  4  Henning, Drew                    Crete                       
  5  Puelz, Joshua                    Lincoln Luth                
  6  Rice, Cade                       Norris                      
  7  Bisbee, Mason                    Seward                      
  8  Wertz, Jacob                     Lincoln Luth                
Section 3  Timed Finals
  1  Kracl, Isaac                     Crete                       
  2  West, Lleyton                    Ashland-Gree                
  3  Schaaf, Taylor                   Beatrice                    
  4  Rinn, Jossen                     Elkhorn Nort                
  5  Cerny, Cooper                    Norris                      
  6  Bell, Nathan                     Norris                      
  7  Faltas, Steven                   Elkhorn High                
  8  Guerra, Ariel                    Crete                       
Section 4  Timed Finals
  1  Leinen, Zach                     Elkhorn High                
  2  Owens, Mack                      Aurora High                 
  3  Wieseman, Cole                   Elkhorn High                
  4  Schanou, Reid                    Seward                      
  5  Sheeks, Brody                    Northwest Pu                
  6  Duncan, Boone                    Seward                      
  7  Taylor, Zack                     Northwest Pu                
  8  Petzoldt, Cameron                Northwest Pu